rok ve škole

10 položek celkem

Cena

5960
15960
Leden ve škole
Tip
59 Kč

Jaké svátky, významné dny či události nás čekají v měsíci lednu? Ucelený pracovní sešit na celý leden vám v tom udělá jasno.

130
Únor ve škole
59 Kč

Co všechno nás čeká v měsíci únoru? Ucelený pracovní sešit na celý únor vám v tom udělá jasno.

148
Březen ve škole
59 Kč

Co všechno nás čeká v měsíci březnu? Ucelený pracovní sešit na celý březen vám v tom udělá jasno.

163
Duben ve škole
59 Kč

Jaké významné dny a události nás kromě Velikonoc čekají v měsíci dubnu? V tomto pracovním sešitě pro školáčky se to dozvíte!

208
Květen ve škole
59 Kč

V květnu jsou dny opravdu dlouhé, všechno se zelená, voní a bzučí, a dokonce i kalendář je nabitý zajímavými událostmi. Podívejte, co všechno nás čeká!

220
Červen ve škole
59 Kč

Máme před sebou poslední měsíc školy. Copak nás v něm asi čeká? Tak třeba Den dětí nebo Den otců. A pak také kupa dalších zajímavých událostí, se kterými se můžete seznámit...

226
Září ve škole
59 Kč

A je to tady! Zase nám začíná škola. Copak nás v prvním školním měsíci asi čeká? Můžete se těšit třeba na jeden státní svátek a kupu dalších významných dní.

258
Říjen ve škole
59 Kč

Dny se pomalu zkracují a celé Česko se pomalu převléká do podzimního hávu. Měsíc říjen je tady. A opět je nabitý zajímavými událostmi jako ostatní měsíce. My vám i tentokrát...

267
Listopad ve škole
59 Kč

Podzim už je v plném proudu a s ním i typické podzimní počasí. Stejně jako ostatní měsíce je i listopad plný zajímavých událostí. Podívejte se spolu s námi, jaké to jsou.

273
Prosinec ve škole
59 Kč

V prosinci, posledním měsíci v roce, nás čeká nespočet zajímavých událostí. Proto si uvařte voňavoučký vánoční čaj, připravte talířek s cukrovím a nalaďte se společně s námi na...

282