ZDARMA

Na této straně najdete ke stažení drobnosti, které vám, jak pevně věříme, usnadní práci s dětmi, ušetří čas a třeba i vykouzlí úsměv na tváři :-). Soubory otevřete kliknutím na tyrkysový nápis nebo obrázek a následně stáhnete kliknutím na tlačítko stáhnout v pravém horním rohu. 

Prázdninový to do list

Ve spolupráci s Klubem přátel školy jsme pro vás připravili prázdninový to do list, ve kterém naleznete 30 úkolů, které mohou děti během prázdnin či léta plnit. To do list si můžete stáhnout ve dvou variantách - mořské a melounové.

 

Sčítání a odčítání do 10

V tomto souboru naleznete listy určené k tréninku počítání do 10. Děti se nejprve na příkladu seznámí se systémem, jak počítat, a následně vypočítají příklady, které jim do listů dopíšete. 

Co si sbalit na dovolenou

Připravte si pořádný seznam na dovolenou, podle kterého se sbalíte vy i vaše děti.

Čtenářský deník

Zde najdete podklady k výrobě čtenářského deníku. V souboru jsou dvě úvodní strany (jedna s dívkou a druhá s chlapcem), dále vizitku čtenáře (do ní si může autor čtenářského deníku napsat něco o sobě a o svých čtenářských cílech), strany k zaznamenání důležitých informací o přečtené knize (tyto strany si vytiskněte v počtu, který potřebujete) a seznam přečtených knih.

Prázdninové pexeso

Vyrobte si na prázdniny pexeso s letní tematikou.